Скільки важить 1 карат діаманту?

Скільки важить 1 карат діаманту?

1 карат — скільки грам?

Діаманти — це не лише найкращі друзі дівчат, а й один з варіантів вигідних інвестицій (разом із купівлею дорогоцінних металів). Чому так? Ці блискучі камені та метали (золото, срібло, платина) — своєрідна надійна валюта, що ніколи не втрачає цінності. Адже ювелірні прикраси завжди мають попит, а їх вартість лише зростає. Саме тому багато досвідчених інвесторів вважають за краще вкладати свої фінанси в ювелірні вироби та діаманти (в першу чергу).

У цій статті ми вирішили розповісти вам про специфіку вимірювання та оцінки дорогоцінних каменів, які нікого не залишають байдужими. Для зручності ми розділили інформацію на дві частини, і сьогодні мова піде про те, скільки важить 1 карат діаманту.

Для початку — що таке карат? Це умовна одиниця для вимірювання ваги діамантів, яку використовують ювеліри по всьому світу. На сьогодні заведено вважати, що 1 карат дорогоцінного каменю дорівнює 0,2 г (згідно з міжнародною системою виміру ваги діамантів). Але варто зауважити, що вага — не єдиний фактор, який визначає вартість діаманта.

Кредит під заставу діамантів в мережі ломбардів «Скарбниця»

У наших відділеннях працюють досвідчені фахівці з оцінки діамантів, які вивчають коштовне каміння згідно з міжнародними стандартами. В ході оцінки наші співробітники звертають увагу не лише на вагу каменя, але і на його діаметр, форму ограновування та колір діаманта. Отримати консультацію можна в будь-якому ломбардному відділенні мережі або через форму онлайн-оцінки на нашому сайті. Більш докладно про те, що формує підсумкову вартість дорогоцінних каменів в ломбардах «Скарбниця» — у наступній статті.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».