Сільгосптехніка у Промломбарді

Сільгосптехніка у Промломбарді

Допомагаємо фермерам!

Якщо Ви досвідчений фермер, то знаєте напевне, наскільки важливе технічне забезпечення у процвітанні вашого бізнесу.

Календар польових робіт диктує свої вимоги. Навесні необхідна посівна та ґрунтообробна техніка, восени ж жодне фермерське господарство не обійдеться без збиральної техніки. 

Буває, що парк сільгосптехніки недоукомплектований і для вирішення питань нових закупівель потрібні кошти. Тут у нагоді стане Промломбард,  де можливо отримати кредит майже під все. 

Пам’ятайте, що Ваша техніка – це чудова інвестиція у посівну чи в жнива. 

Поки не настав черговий сезон, техніка може працювати на Вас. 

Онлайн оцінка
Поширити: fbtwittertelegramviber
advt

Обирайте в інтернет-магазині понад 1200 товарів за вигідною ціною

Промисловий магазин
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.