Сільгосптехніка у Промломбарді

Сільгосптехніка у Промломбарді

Допомагаємо фермерам!

Якщо Ви досвідчений фермер, то знаєте напевне, наскільки важливе технічне забезпечення у процвітанні вашого бізнесу.

Календар польових робіт диктує свої вимоги. Навесні необхідна посівна та ґрунтообробна техніка, восени ж жодне фермерське господарство не обійдеться без збиральної техніки. 

Буває, що парк сільгосптехніки недоукомплектований і для вирішення питань нових закупівель потрібні кошти. Тут у нагоді стане Промломбард,  де можливо отримати кредит майже під все. 

Пам’ятайте, що Ваша техніка – це чудова інвестиція у посівну чи в жнива. 

Поки не настав черговий сезон, техніка може працювати на Вас. 

Онлайн оцінка
Поширити: fbtwittertelegramviber
advt

Обирайте в інтернет-магазині понад 1200 товарів за вигідною ціною

Промисловий магазин
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».