Промломбард для будівельників

Промломбард для будівельників

Будівництво та ремонт — Ваша професія? Тоді Вам у Промломбард

Тут можна швидко отримати ломбардну позику під заставу будівельних  інструментів та матеріалів. 

Окрім того, закінчивши одну ділянку підготовчих робіт, Ви можете взяти кредит під бетонозмішувач, натомість придбати електролобзик та перейти до столярних робіт або провести розрахунок з робочими. 

Обирайте для себе вигідний варіант та використовуйте Промломбард у якості надійного помічника в роботі.

Онлайн оцінка
Поширити: fbtwittertelegramviber
advt

Обирайте в інтернет-магазині понад 1200 товарів за вигідною ціною

Промисловий магазин
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.