Акція «Шалені гроші» під заставу техніки!». Додатково +25% до максимальної суми кредиту
icon

Акція «Шалені гроші» під заставу техніки!». Додатково +25% до максимальної суми кредиту

Акція

Діє на постійній основі

З 1.12.2021 р. в мережі ломбардів «Скарбниця» розпочинається неймовірна акція «Шалені гроші». Умови акції дуже вигідні та прості: при заставі будь-якої техніки сума кредиту збільшується на цілих 25%. Акційна пропозиція діє на договори терміном від 1-го до 35-ти днів.

Попереду чудові Новорічні свята, а це означає, що настав час робити незабутні подарунки. Впродовж всього грудня ми щедро оцінюємо вашу техніку та гарантовано піднімаємо святковий настрій. Шалені гроші за техніку чекають на вас!

Деталі акції дізнавайтесь у оцінювачів-експертів, або за телефоном 0800500555 (дзвінки безкоштовні в межах України).

Умови проведення акції:

  • Акційні умови надаються клієнтам, що уклали договір фінансового кредиту під заставу техніки.
  • Акційні умови діють на договори, що укладені на термін від 1 до 35 днів до моменту здійснення викупу предмета застави.
  • За весь період протермінування погашення кредиту або сплати процентів за користування пізніше зазначеного терміну в договорі - нараховуються додаткові відсотки, згідно зі звичайними умовами кредитування.
  • Акційні умови не підсумовуються з іншими акційними пропозиціями, метою яких є збільшення суми кредиту в порівнянні зі стандартними умовами, але у всіх клієнтів є можливість додатково збільшувати суму кредиту за рахунок накопичених бонусів.
  • Спеціальні умови надаються автоматично при дотриманні клієнтом умов акції.
  • Акційні умови діють у всіх ломбардних відділеннях, що використовують знак для товарів та послуг «СкарбницяТМ».
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки по Україні безкоштовні

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».