Міжнародний жіночий день 8 березня – кредит під 0,5%.
icon

Міжнародний жіночий день 8 березня – кредит під 0,5%.

Акція

Акція завершена

За доброю традицією, для наших улюблених клієнтів ми підготували приємний сюрприз - кредит лише під 0,5%!

Бажаємо, щоб цієї весни ваше життя було сповнене безлічі яскравих та незабутніх моментів, а про фінансову сторону вашого добробуту подбає ломбард «Скарбниця».  

Акційна пропозиція діє з 5 по 7 березня включно у всіх ломбардних відділеннях «СкарбницяТМ».

Щоб скористатись акційною пропозицією, перейдіть за посиланням, вказавши номер мобільного телефону, на який надійде смс-код зі знижкою.

Умови проведення акції:

  • Акційні умови діють тільки під час укладення договору про надання фінансового кредиту під заставу техніки або ювелірних виробів терміном 14 днів і більше.
  • Акційні умови не діють у випадку часткових сплат відсотків за користування, сплат раніше або пізніше зазначеного в договорі терміну.
  • Якщо з позичальником укладається кілька договорів про надання фінансового кредиту, що забезпечені заставою техніки або ювелірних прикрас, умови цієї акції розповсюджуються на всі договори в одному чеку.
  • На суму відсотків, сплачених за умовами акції, бонуси не нараховуються. Наявні бонуси не списуються на погашення відсотків акції.
  • Акційні умови діють тільки на першу сплату % за договором застави.
  • Знижка по акції не сумується з іншими знижками та акціями.

Деталі акції дізнавайтесь у кредитних експертів або за номером 0800500555 (дзвінки в межах України безкоштовні).

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.