Безкоштовна оцінка діамантів

estimation-diamonds

Хочете дізнатися, скільки коштує ваш діамант, або прикраса з діамантом? Отримайте високоякісну та безкоштовну оцінку від експертів Ломбарду Скарбниця у відділенні, або ж дізнайтесь приблизну вартість через онлайн калькулятор на сайті.

  • expertly

    Експертно

  • free

    Безкоштовно

  • fast

    Швидко

Заповніть форму калькулятора щоб приблизно оцінити онлайн, або приходьте у відділення для більш точної оцінки

Онлайн оцінка діамантів

Від чого залежить оцінка? arrow
Статус клієнта

first Не користувався послугами компанії раніше

map

Відділення, що приймають діаманти

Дивитися на мапі
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.