Запуск нового сайту ломбарду «Скарбниця»

Запуск нового сайту ломбарду «Скарбниця»

Зустрічайте наш новий сайт!

Сьогодні ми запустили повністю оновлений сайт ломбарду «Скарбниця».

На новому сайті Ви зможете отримати найрізноманітнішу інформацію про діяльність ломбарду «Скарбниця», дізнатися як можна швидко отримати ломбардний кредит, знайти на карті найближчий ломбард і відвідати цілодобовий ломбард, також почитати реальні історії клієнтів ломбарду «Скарбниця» і статті про ломбарди і їх діяльності.

Працівники, які хочуть стати співробітниками і працювати в найбільшій ломбардної мережі України можуть відправити резюме в розділі «Кар'єра».

Інформація на сайті ломбарду «Скарбниця» зараз і надалі найсвіжіша і актуальна.

Заходьте частіше і Ви будете в курсі всіх останніх новин!Сегодня мы запустили полностью обновленный сайт ломбарда «Скарбниця».

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».