Запуск нового сайту ломбарду «Скарбниця»

Запуск нового сайту ломбарду «Скарбниця»

Зустрічайте наш новий сайт!

Сьогодні ми запустили повністю оновлений сайт ломбарду «Скарбниця».

На новому сайті Ви зможете отримати найрізноманітнішу інформацію про діяльність ломбарду «Скарбниця», дізнатися як можна швидко отримати ломбардний кредит, знайти на карті найближчий ломбард і відвідати цілодобовий ломбард, також почитати реальні історії клієнтів ломбарду «Скарбниця» і статті про ломбарди і їх діяльності.

Працівники, які хочуть стати співробітниками і працювати в найбільшій ломбардної мережі України можуть відправити резюме в розділі «Кар'єра».

Інформація на сайті ломбарду «Скарбниця» зараз і надалі найсвіжіша і актуальна.

Заходьте частіше і Ви будете в курсі всіх останніх новин!Сегодня мы запустили полностью обновленный сайт ломбарда «Скарбниця».

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.