Відкрилося нове ломбардне відділення в Закарпатській області!

Відкрилося нове ломбардне відділення в Закарпатській області!

Берегово, нове відділення: вул. Кошута, 2

8 червня 2010р. жителі міста Берегово отримали можливість отримувати швидкі кредити готівкою в новому відділенні ломбарду «Скарбниця» за адресою вул. Кошута, 2

У цьому відділенні в якості предметів застави ми приймаємо золоті ювелірні вироби, мобільні телефони, аудіо, відео, фото та побутову техніку, офісну техніку, столове срібло, будівельні інструменти, туристичне і рибальське спорядження та багато іншого.

Поставити питання і отримати попередню консультацію Ви зможете зателефонувавши за телефонами:
(031-41) 4-29-08 або 2-30-92

Ласкаво просимо!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».