Хочете отримати ще більш вигідні умови в нашому ломбарді?

Хочете отримати ще більш вигідні умови в нашому ломбарді?

Погодьтеся, завжди приємно платити менше за якісні товари та послуги!

У вас є чудова можливість регулярно отримувати знижку в розмірі 5% на оплату відсотків за користування кредитом!

Для цього, вам необхідно відвідати одне з цілодобових ломбардних відділень «Скарбниця» у вечірній або нічний час, а саме з 21.00 до 9.00.

Вам автоматично буде нарахована разова знижка на оплату відсотків за користування кредитом.

Більше інформації Ви можете отримати зателефонувавши експерту-оцінювачу по телефону одного з найближчих до вас цілодобових ломбардів «Скарбниця».
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.