Хочете отримати ще більш вигідні умови в нашому ломбарді?

Хочете отримати ще більш вигідні умови в нашому ломбарді?

Погодьтеся, завжди приємно платити менше за якісні товари та послуги!

У вас є чудова можливість регулярно отримувати знижку в розмірі 5% на оплату відсотків за користування кредитом!

Для цього, вам необхідно відвідати одне з цілодобових ломбардних відділень «Скарбниця» у вечірній або нічний час, а саме з 21.00 до 9.00.

Вам автоматично буде нарахована разова знижка на оплату відсотків за користування кредитом.

Більше інформації Ви можете отримати зателефонувавши експерту-оцінювачу по телефону одного з найближчих до вас цілодобових ломбардів «Скарбниця».
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».