Відкриття нового відділення в Могилів-Подільському

Відкриття нового відділення в Могилів-Подільському

Відділення у м. Могилів-Подільський вул. - Стависька, 42/78

Цієї осені, мережа ломбардів компанії «Скарбниця» поповниться ще одним відділенням у Вінницькій області, місті Могилів-Подільський

Нове відділення буде розташоване за адресою вул. Стависька, 42/78. Відкриття даного відділення відбудеться вже до 15 вересня 2011 року, надавши мешканцям міста чудову можливість отримувати швидкі кредити на вигідних умовах від всеукраїнської мережі ломбардів.

Слідкуйте за оновленнями контактної інформації на сайті!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».