Відкриття нового відділення в Могилів-Подільському

Відкриття нового відділення в Могилів-Подільському

Відділення у м. Могилів-Подільський вул. - Стависька, 42/78

Цієї осені, мережа ломбардів компанії «Скарбниця» поповниться ще одним відділенням у Вінницькій області, місті Могилів-Подільський

Нове відділення буде розташоване за адресою вул. Стависька, 42/78. Відкриття даного відділення відбудеться вже до 15 вересня 2011 року, надавши мешканцям міста чудову можливість отримувати швидкі кредити на вигідних умовах від всеукраїнської мережі ломбардів.

Слідкуйте за оновленнями контактної інформації на сайті!

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.