Акція до 19-річчя компанії Скарбниця!

Акція до 19-річчя компанії Скарбниця!

Нам виповнилося 19 років

Традиційно, в свій День Народження ми даруємо всім клієнтам прекрасну можливість отримати додаткові вигоди!

Тільки з 09.11.2011 по 30.11.2011 і тільки в мережі ломбардів «Скарбниця», всі клієнти отримають значні знижки на купівлю техніки та ювелірних виробів від наших торгових партнерів, магазинів «Техноскарб» и «Ювелірна Карта»!

Детальну інформацію про отримання знижок Ви можете дізнатися в нашому спеціальному розділі, присвяченому діючим акціям.

 

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.