9 серпня відкривається нове ломбардне відділення в м. Кіровограді

9 серпня відкривається нове ломбардне відділення в м. Кіровограді

Зустрічайте нове відділення в Кіровограді

У понеділок, 9 серпня 2010р. компанія «Скарбниця» відкриває нове ломбардне відділення в місті Кіровограді, за адресою вул. 50-річчя Жовтня, 30а. Для Вашої зручності - дане відділення працюватиме цілодобово.

В якості предметів застави нове відділення приймає золоті ювелірні вироби, мобільні телефони, аудіо, відео, фото та побутову техніку, офісну техніку, столове срібло, будівельні інструменти, туристичне і рибальське спорядження та багато іншого.

Поставити питання і отримати попередню консультацію Ви зможете зателефонувавши за телефоном (0522) 33-20-22.

Ласкаво просимо в нове відділення!
Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.