Подарунки до Нового Року! Не забудьте отримати!

Подарунки до Нового Року! Не забудьте отримати!

Яке ж свято Нового Року обходиться без сюрпризів?

Компанія «Скарбниця» підготувала чудові подарунки всім клієнтам, а саме відсоткову ставку рівну 0%!*

Уклавши кредитний договір ** в період з 26.12.2011 по 30.12.2011, Ви не сплачуєте відсотки за користування кредитом протягом 5 днів, з 01.01.2012 по 05.01.2012.

Ще один сюрприз чекає на тих клієнтів нашої мережі ломбардів, які планують оплачувати відсотки по вже діючих договорах. В період з 26.12.2011 по 30.12.2011, виконавши операцію повної пролонгації кредитного договору, Ви отримаєте знижку в розмірі 10%, на відсоткову ставку!

Дізнайтеся більше, зателефонувавши по телефону найближчого ломбардного відділення!

* розрахунок процентної ставки, що діє в святковий період, вказується в договорі.
** мінімальний термін договору 10 днів

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».