Оплачуйте % і вигравайте золоті прикраси!

Оплачуйте % і вигравайте золоті прикраси!

Нова послуга – нові можливості!

Цієї зими, компанія «Скарбниця» дарує всім клієнтам прекрасну можливість вигравати 10 золотих кулонів, кожні 2 тижні!

Для участі в акції Вам всього лише необхідно оплатити % за кредитними договорами за допомогою терміналу «е-Платіжка». 

Порівняйте «акційний номер», вказаний на чеку що свідчить про оплату через термінал, зі списком виграшних номерів розміщеному в ломбардних відділеннях, що беруть участь в акції.

Якщо номери збіглися – Ви виграли золотий кулон!

Більш детальну інформацію Ви можете отримати відвідавши спеціальний розділ сайту.
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.