Про мінімальну суму платежу при дистанційній оплаті фінансових зобов'язань

Про мінімальну суму платежу при дистанційній оплаті фінансових зобов'язань

Інформація про дистанційну оплату

Шановні клієнти!

Поспішаємо повідомити Вам, що з 5 квітня 2012р. змінені умови оплати фінансових зобов'язань дистанційно, за допомогою терміналів «Е-Платіжка», банківською платіжною карткою (Visa, MasterCard тощо) або через касу банківського відділення. 

В разі перевищення строку кредитного договору, мінімальна сума платежу (крім суми процентів за 1 день користування кредитом), буде обов'язково включати суму відсотків за перевищений термін користування.

Наведемо простий приклад:

  • Кредит оформлений на термін 7 днів.
  • Ви користувалися кредитом 10 днів, термін перевищеного користування кредитом становить 3 дня (10 - 7 = 3).
  • Мінімальна сума до оплати за користування кредитом =сума відсотків за 1 день користування кредитом за договором + сума відсотків за перевищений термін користування кредитом. Разом, необхідно оплатити відсотки за 4 дні (1 + 3 = 4).

Дане нововведення не поширюється на порядок оплати відсотків в касу ломбардного відділення. Отже, якщо у Вас недостатньо коштів для погашення фінансових зобов'язань дистанційно, рекомендуємо Вам звернутися в ломбардне відділення.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.