Поспішайте взяти участь в безпрецедентній акції!

Поспішайте взяти участь в безпрецедентній акції!

Хочете найнижчу процентну ставку?

Ломбард «Скарбниця», за участю торгового партнера - мережі магазинів «Техноскарб», пропонує Вам унікальні кредитні умови!

Взявши кредит і виконавши покупку будь-якого виду техніки в магазинах б/в техніки «Техноскарб» Ви отримуєте істотно знижену процентну ставку за кредитним договором! 

Більш детально з умовами заходу Ви можете ознайомитися на нашому сайті, в розділі «Акції». Поспішайте взяти участь!

 

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.