Поспішайте взяти участь в безпрецедентній акції!

Поспішайте взяти участь в безпрецедентній акції!

Хочете найнижчу процентну ставку?

Ломбард «Скарбниця», за участю торгового партнера - мережі магазинів «Техноскарб», пропонує Вам унікальні кредитні умови!

Взявши кредит і виконавши покупку будь-якого виду техніки в магазинах б/в техніки «Техноскарб» Ви отримуєте істотно знижену процентну ставку за кредитним договором! 

Більш детально з умовами заходу Ви можете ознайомитися на нашому сайті, в розділі «Акції». Поспішайте взяти участь!

 

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».