Всі випуски корпоративного буклету тепер доступні он-лайн

Всі випуски корпоративного буклету тепер доступні он-лайн

Корпоративний буклет від компанії «Скарбниця»

З травня 2012 року, компанія «Скарбниця» почала випуск корпоративного буклету, який доступний в друкованому вигляді у всіх відділеннях мережі, по всій території України. Буклет здобув велику популярність серед клієнтів компанії, завдяки чому було прийнято рішення поширювати всі випуски буклету ще й через інтернет.

Відтепер, Ви можете в будь-який момент завантажити зацікавив Вас випуск буклету  на нашому сайті, в розділі "Новини - Корпоративний Буклет".

Увага! Для відкриття завантаженого файлу Вам буде потрібна наявність встановленої програми Adobe® Reader®!
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».