Всі випуски корпоративного буклету тепер доступні он-лайн

Всі випуски корпоративного буклету тепер доступні он-лайн

Корпоративний буклет від компанії «Скарбниця»

З травня 2012 року, компанія «Скарбниця» почала випуск корпоративного буклету, який доступний в друкованому вигляді у всіх відділеннях мережі, по всій території України. Буклет здобув велику популярність серед клієнтів компанії, завдяки чому було прийнято рішення поширювати всі випуски буклету ще й через інтернет.

Відтепер, Ви можете в будь-який момент завантажити зацікавив Вас випуск буклету  на нашому сайті, в розділі "Новини - Корпоративний Буклет".

Увага! Для відкриття завантаженого файлу Вам буде потрібна наявність встановленої програми Adobe® Reader®!
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.