Відкриття відділень в м. Одесса

Відкриття відділень в м. Одесса

Розширюємося в Одесі!

Всеукраїнська мережа ломбардів «Скарбниця» розширила свою присутність в Одеській області

відкриваємо відразу 2 ломбардних відділення в м.Одеса.

Відтепер, Ви можете в будь-який день тижня звернутися до наших відділень за отриманням кредиту готівкою, під заставу ювелірних виробів, побутової, офісної, аудіо-та відеотехніки, комп'ютерів і багато чого іншого!

Ми працюємо для Вас з 9:00 до 21:00 за адресами: вул. Бочарова, 47 та вул. Королева, 33.
Контактні телефони відділень Ви можете знайти в спеціальному розділі сайту.
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.