Сплачуй вісотки ще простіше «24NonStop»

Сплачуй вісотки ще простіше «24NonStop»

Використовуйте термінали «24nonstop» для сплати договорів

З серпня усі клієнти компанії «Скарбниця» отримали можливість оплачувати зобов'язання по кредитах за допомогою терміналів мережі «24NonStop».

Дана мережа терміналів представлена по всій території України, переконатися в цьому, а також знайти найближчий до Вас термінал можна відвідавши спеціальну веб-сторінку.

Таким чином, мережа ломбардів«Скарбниця» співпрацює вже з двома великими мережами терміналів самообслуговування:

  • Мережа терміналів «Банк Національний Кредит»;
  • Мережа терміналів «24NonStop».

Інструкції по роботі з терміналами Ви можете знайти в спеціальному розділі нашого сайту.
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.