Онлайн-опитування з врученням бонусів клієнтам

Онлайн-опитування з врученням бонусів клієнтам

Зміна бонусної програми та пластикових карт

Найближчим часом, компанія «Скарбниця» планує оновити умови дисконтно-бонусної програми, а також змінити дизайн пластикових карт.

Нові умови дозволять отримувати ще більше привілеїв всім клієнтам компанії. Для того щоб нововведення були вигіднішими, ми пропонуємо взяти участь у голосуванні і вибрати вподобаний дизайн та умови.

Всі клієнти у яких на момент голосування існують кредитні договори, зможуть в якості подяки отримати 100 бонусів на свій рахунок.

Бонуси будуть нараховані в кінці голосування, тільки один раз одному клієнту.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.