Онлайн-опитування з врученням бонусів клієнтам

Онлайн-опитування з врученням бонусів клієнтам

Зміна бонусної програми та пластикових карт

Найближчим часом, компанія «Скарбниця» планує оновити умови дисконтно-бонусної програми, а також змінити дизайн пластикових карт.

Нові умови дозволять отримувати ще більше привілеїв всім клієнтам компанії. Для того щоб нововведення були вигіднішими, ми пропонуємо взяти участь у голосуванні і вибрати вподобаний дизайн та умови.

Всі клієнти у яких на момент голосування існують кредитні договори, зможуть в якості подяки отримати 100 бонусів на свій рахунок.

Бонуси будуть нараховані в кінці голосування, тільки один раз одному клієнту.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».