Встановлено ще один платіжний термінал

Встановлено ще один платіжний термінал

Встановлено ще один платіжний термінал!

Для забезпечення комфорту наших клієнтів, в київському ломбардному відділенні «Скарбниця», за адресою б-р Верховної Ради, 21а встановлений платіжний термінал самообслуговування.

За допомогою даного терміналу Ви можете швидко і без черги здійснити оплату % за кредитними договорами, а також оплачувати зобов'язання безпосередньо по тілу кредиту.

Крім того, за допомогою терміналу Ви можете з легкістю поповнити мобільний рахунок, сплатити послуги інтернет-провайдерів, а також багато інших послуг!
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.