Відкриття нового відділення у м. Львів

Відкриття нового відділення у м. Львів

Відкриття восьмого відділення у Львові!

Сьогодні, 09.10.2012 р. компанія «Скарбниця» відкрила восьме ломбардне відділення в місті Львів!

Відтепер, Ви можете оформити кредит під заставу ювелірних виробів, діамантів, техніки, туристичного спорядження та багато чого іншого швидко і на вигідних умовах.

Адреса нового відділення: просп. Червоної Калини, 121

Контактні телефони: (032) 222-84-84; моб. (050) 463-43-13

З метою підвищення рівня комфорту наших клієнтів, дане відділення працює в цілодобовому режимі, без вихідних!
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.