Нове відділення в м. Харків

Нове відділення в м. Харків

12 жовтня 2012 в Харкові відкрилося ще одне відділення ломбарду «Скарбниця»:

за адресою Полтавський Шлях, 60.

Це шосте за рахунком ломбардне відділення в даному місті, розташоване в дуже зручному місці – поблизу Південного залізничного вокзалу.

Контакти нового відділення:

  • Тел. (057) 734-91-69;
  • Моб. (050) 463-43-05.

Ми працюємо для Вас цілодобово, без вихідних!
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.