Переїзд технічного відділення у м. Полтава

Переїзд технічного відділення у м. Полтава

Зміна адреси у Полтавському відділенні

До уваги клієнтів технічного відділення ломбарду «Скарбниця», в місті Полтава, за адресою вул. Фрунзе, 35!

Дане відділення з 12.11.2012 р. працюватиме за адресою вул. Фрунзе, 22, в цілодобовому режимі.

Тут Ви зможете швидко оформити кредит під заставу широкого асортименту техніки, включаючи туристичне та рибальське спорядження

Кредити під заставу ювелірних виробів, діамантів, виробів з платини – Ви як і раніше можете отримати за адресою вул. Фрунзе, 35.

Контактні телефони нового відділення:
Тел. (05322) 2-58-12
Моб. (050) 463-13-30

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.