Переїзд технічного відділення у м. Полтава

Переїзд технічного відділення у м. Полтава

Зміна адреси у Полтавському відділенні

До уваги клієнтів технічного відділення ломбарду «Скарбниця», в місті Полтава, за адресою вул. Фрунзе, 35!

Дане відділення з 12.11.2012 р. працюватиме за адресою вул. Фрунзе, 22, в цілодобовому режимі.

Тут Ви зможете швидко оформити кредит під заставу широкого асортименту техніки, включаючи туристичне та рибальське спорядження

Кредити під заставу ювелірних виробів, діамантів, виробів з платини – Ви як і раніше можете отримати за адресою вул. Фрунзе, 35.

Контактні телефони нового відділення:
Тел. (05322) 2-58-12
Моб. (050) 463-13-30

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».