Відкриття нового відділення в м. Київ

Відкриття нового відділення в м. Київ

Відкрито нове відділення в Києві - вул. О. Бальзака, 66

16 листопада 2012 на Лівому березі Києва відкрилося нове ломбардне відділення «Скарбниця»

за адресою вул. О. Бальзака, 66.

В даному відділенні Ви зможете оформити кредит під заставу ювелірних виробів із золота, а також дрібної техніки: мобільних телефонів, фото-і відеокамер, ноутбуків, mp-3 / mp-4 плеєрів, інтернет-планшетів, електронних книг і багато чого іншого!

З грудня дане відділення працюватиме в цілодобовому режимі.

Слідкуйте за оновленнями інформації на нашому сайті!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.