Зміни в графіках роботи відділень

Зміни в графіках роботи відділень

Змінено графік роботи у декількох відділень

З 01.12.2012 р. ряд відділень мережі ломбардів «Скарбниця» переходять на нові графіки роботи.

На цілодобовий режим роботи переходять відділення:

  • м. Київ, вул. Бальзака,66;
  • м. Маріуполь, просп. Металургів, 62/90;
  • м. Одеса, просп. Добровольського, 75а;
  • м. Одеса, вул. Преображенська, 85;

Також, на наступних відділеннях вводиться графік роботи з 08:00 до 20:00:

  • м. Сарни, вул. Широка, 32;
  • м. Рівне, вул. Грушевського, 1

Як і завжди, наші відділення працюють для Вас без выходных. Всі перераховані зміни спрямовані на підтримання незмінно високого рівня обслуговування наших клієнтів. 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.