Анонс відкриттів нових відділень у грудні-січні

Анонс відкриттів нових відділень у грудні-січні

Інформація для клієнтів східного регіону

Ми раді повідомити наших клієнтів, котрі мешкають у східному регіоні України, про відкриття ряду ломбардних відділень мережі «Скарбниця»!

В даних містах, з початку нового року Ви зможете швидко оформити кредит готівкою, під заставу широкого спектра цінностей:

  • м. Краматорськ, вул. паркова, 20;
  • м. Лисичанськ, просп. Леніна, 129;
  • м. Алчевськ, просп. Леніна, 62;
  • м. Кривий Ріг, мікрорайон 5-й Зарічний, 7
  • м. Сєвєродонецьк, вул. Хіміків, 38
  • м. Сєвєродонецьк, просп. Гвардійський, 46

Слідкуйте за оновленнями новин на нашому сайті, ми обов'язково напишемо більш детально про кожне нове відділення!
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.