Відкриття нового відділення в м. Алчевськ, м. Лисичанськ

Відкриття нового відділення в м. Алчевськ, м. Лисичанськ

Відкрито два нові відділення на сході України

З 22 грудня в м. Алчевськ і м. Лисичанськ, Луганської області, відкрито два нових відділення!


Тепер нас можна знайти в м Лисичанськ за адресою просп. Леніна, 129 і в м. Алчевськ за адресою вул. Леніна 62.

Дані відділення працюють для Вас з 09: 00-21: 00, без вихідних.

Тут Ви зможете швидко отримати заставний кредит, а предметом застави може стати будь-який ювелірний виріб із золота, діаманти, платина, а також широкий перелік техніки – починаючи з мобільного телефону і закінчуючи великої побутової технікою.

Будемо раді бачити Вас в нових відділеннях! 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.