До уваги клієнтів київських ломбардних відділень!

До уваги клієнтів київських ломбардних відділень!

Змінено графік роботи відділення у Києві

Просимо Вас звернути увагу на те, що з 01.09.2010г. київське ломбардне відділення за адресою вул. Тельмана, 4 переходить на денний режим роботи. З цього дня Ви зможете провести фінансові операції в цьому ломбардному відділенні тільки з 9.00 до 21.00.

Для забезпечення безперервного обслуговування клієнтів в нічний час - на цілодобовий режим роботи переходить ломбардне відділення за адресою вул. Велика Васильківська, 74 (вул. Червоноармійська, 74).

Ми впевнені, що дані нововведення зроблять отримання кредиту в нічний час ще більш швидким і зручним!

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.