До уваги клієнтів київських ломбардних відділень!

До уваги клієнтів київських ломбардних відділень!

Змінено графік роботи відділення у Києві

Просимо Вас звернути увагу на те, що з 01.09.2010г. київське ломбардне відділення за адресою вул. Тельмана, 4 переходить на денний режим роботи. З цього дня Ви зможете провести фінансові операції в цьому ломбардному відділенні тільки з 9.00 до 21.00.

Для забезпечення безперервного обслуговування клієнтів в нічний час - на цілодобовий режим роботи переходить ломбардне відділення за адресою вул. Велика Васильківська, 74 (вул. Червоноармійська, 74).

Ми впевнені, що дані нововведення зроблять отримання кредиту в нічний час ще більш швидким і зручним!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».