Хочете отримати знижку 5% на оплату відсотків?

Хочете отримати знижку 5% на оплату відсотків?

Немає нічого простіше! Приймайте участь в акції «Оплата через термінали»!

Всі клієнти, які оплачують відсотки через термінали платіжних систем «Банк Національний Кредит», «Easy Pay», «24 nonStop», отримують знижку в розмірі 5%. Знижка надається за умови оплати всіх відсотків по кредиту за попередній період користування.

Акція проводиться для всіх клієнтів мережі ломбарду «Скарбниця» з 21.01.13 по 30.04.13.

Деталі проведення акції Ви завжди можете уточнити за контактними телефонами нашого цілодобового call-центру:

  • (044) 492-8888;
  • 0-800-500-555 (дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів, в межах України).
Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.