Відкриття нового ломбардного відділення у м. Кривий Ріг

Відкриття нового ломбардного відділення у м. Кривий Ріг

Нове відділення у Кривому Розі - мікрорайон 5-й Зарічний, 7

Жителі міста Кривий Ріг тепер можуть обслуговуватися у новому відділенні за адресою: мікрорайон 5-й Зарічний,7.

Для всіх відвідувачів послуги ломбарду будуть надаватися у час доби - ми працюємо для Вас в режимі 24 години, 7 днів на тиждень.
Завжди раді бачити постійних і нових клієнтів в нашому новому відділенні!
Контактні телефони нового ломбарду:
  • (0564) 95-55-53;
  • (050) 463-19-97.
Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.