Нове відділення у м. Рівне

Нове відділення у м. Рівне

Четверте відділення у Рівному - вул. Київська, 77

Компанія «Скарбниця» початку 2013 рік з серії відкриттів нових ломбардних відділень по всій Україні.

Так, в лютому відкрито ще один ломбард у м. Рівне, четвертий за рахунком.

Відділення розташувалося за адресою: вул. Київська, 77.

Ми працюємо для Вас 7 днів на тиждень, з 9:00 до 21:00.

Будь-які питання щодо оформлення швидкого оформлення кредиту готівкою Ви можете задати нашим оцінювачам-експертам, по телефону: 

  • (0362) 64-33-71
Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.