Оплачувати відсотки по кредитах стало ще простіше

Оплачувати відсотки по кредитах стало ще простіше

Сплачуйте відсотки в «EasyPay»

Віднедавна всі клієнти компанії «Скарбниця» отримали можливість оплачувати зобов'язання по кредитах за допомогою терміналів мережі «EasyPay».

Дана мережа терміналів представлена по всій території України, переконатися в цьому, а також знайти найближчий до Вас термінал можна відвідавши спеціальну веб-сторінку.

Таким чином, мережа ломбардів «Скарбниця» співпрацює вже з трьома великими мережами терміналів самообслуговування:
Мережа терміналів «Банк Національний Кредит»;
Мережа терміналів «24NonStop»;
Мережа терміналів «EasyPay».

Інструкції по роботі з терміналами Ви можете знайти в спеціальному разділі нашого сайту.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».