Відкриття нового ТЕХломбарда у м. Житомир

Відкриття нового ТЕХломбарда у м. Житомир

11 червня відділення за адресою вул. Московська 3 роз'їжджається.

Клієнти бажаючі отримати кредит під заставу ювелірних виробів з золота зможуть здійснити операцію на старому відділенні на вул. Московській 3.Кредити під заставу ТЕХНІКИ оформлятимуться на відділенні за новою адресою: вул. Московська 15.


Нове відділення ТЕХломбарда обзавелося більш просторим приміщенням, тому на ряду з дрібною технікою кредити будуть видаватися і під заставу великогабаритної техніки.

Детальну інформацію щодо роботи нового відділення можна отримати за тел.:

(0412) 22-18-77

з мобільного тел.: (050) 465-35-75

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.