«Скарбниця» в м. Обухів переїхала в нове приміщення

«Скарбниця» в м. Обухів переїхала в нове приміщення

Переїзд відділення в Обухові!

20-го червня відбувся довгоочікуваний переїзд ломбардного відділення в м. Обухів.
 
Тепер всі наші клієнти зможуть отримати ще більш якісний сервіс при обслуговуванні в новому відділенні за адресою вул. Київська, 109,яке стало більше, зручніше і комфортніше.
 
Детальну інформацію щодо умов кредитування можна отримати за номером мобільного телефону: (050) 440-32-57, або за новим міським номером: 6-41-01.
Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.