«Скарбниця» в м. Обухів переїхала в нове приміщення

«Скарбниця» в м. Обухів переїхала в нове приміщення

Переїзд відділення в Обухові!

20-го червня відбувся довгоочікуваний переїзд ломбардного відділення в м. Обухів.
 
Тепер всі наші клієнти зможуть отримати ще більш якісний сервіс при обслуговуванні в новому відділенні за адресою вул. Київська, 109,яке стало більше, зручніше і комфортніше.
 
Детальну інформацію щодо умов кредитування можна отримати за номером мобільного телефону: (050) 440-32-57, або за новим міським номером: 6-41-01.
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».