Відкриття нового відділення в Києві, вул. Щербакова, 63

Відкриття нового відділення в Києві, вул. Щербакова, 63

Нове відділення на ул. Щербакова, 63

Відкриття нового відділення в Києві! 8 жовтня в м. Київ ми відкрили ще одне відділення ломбарду «Скарбниця».


Колектив нашої компанії кожен день працює над підвищенням рівня обслуговування клієнтів, ми прагнемо бути ближче до клієнтів. Нове відділення знаходиться на вул. Щербакова, 63.

Всю потрібну Вам інформацію щодо отримання швидкого кредиту під заставу ювелірних виробів і техніки, Ви можете отримати зателефонувавши за телефонами: (044) 449-25-25, (050) 463-30-35 або відвідавши відділення в будь-який зручний для вас час. Ми працюємо для Вас щодня з 8:00 - 22:00

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.