Відкрито два нових відділення в місті Запоріжжя

Відкрито два нових відділення в місті Запоріжжя

11 лютого 2014 починають працювати два нових ломбардних відділення мережі «Скарбниця» в м. Запоріжжя


На наших відділеннях ви можете оформити кредит під заставу ювелірних виробів, техніки і столового срібла.

Нас можна знайти за адресами: вул. Малиновського, 26 і вул. Ентузіастів, 3 .

Для всіх відвідувачів послуги ломбардів будуть надаватися у будь-який час доби - ми працюємо для Вас в режимі 24 години, 7 днів на тиждень.
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.