Відкрито два нових відділення в місті Запоріжжя

Відкрито два нових відділення в місті Запоріжжя

11 лютого 2014 починають працювати два нових ломбардних відділення мережі «Скарбниця» в м. Запоріжжя


На наших відділеннях ви можете оформити кредит під заставу ювелірних виробів, техніки і столового срібла.

Нас можна знайти за адресами: вул. Малиновського, 26 і вул. Ентузіастів, 3 .

Для всіх відвідувачів послуги ломбардів будуть надаватися у будь-який час доби - ми працюємо для Вас в режимі 24 години, 7 днів на тиждень.
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.