Відкрито перше відділення у м. Сміла

Відкрито перше відділення у м. Сміла

18 вересня у м. Сміла ми відкрили нове відділення ломбарду «Скарбниця».


Мешканці міста можуть у будь-який день відвідати наш ломбард. Оцінювачі-експерти з радістю нададуть всю інформацію, відносно умов кредитування, акційних заходів, що проходять, та допоможуть Вам отримати кредит під заставу ювелірних виробів та техніки .

Нове відділення знаходиться на вул. Тельмана, 3. Ми чекаємо на Вас щодня з 9:00 до 21:00.

Всю необхідну інформацію відносно отримання швидкого кредиту під заставу ювелірних виробів та техніки, Ви зможете дізнатись за номерами: (04733)2-07-33, (050)463-23-55, або відвідавши ломбард. 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.