Вигідні умови кредитів під заставу техніки існують!

Вигідні умови кредитів під заставу техніки існують!

Більше грошей під заставу техніки!

Тільки у відділеннях ломбарду «Скарбниця» з 01.10.14 по 31.12.14 оформляй кредит під заставу техніки на суму від 1000 грн до 5000 грн на строк від 20-ти днів та більше з неймовірно низькою відсотковою ставкою 0,75% на день, та збільшеною сумою кредиту на 20%!

За більш детальною інформацією звертайтеся до оцінювача-експерта.

Акції

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.