Ломбарду «Скарбниця» 22 роки!

Ломбарду «Скарбниця» 22 роки!

День народження у нас - подарунки для Вас!

На честь дня народження компанії, учасників інтернет-лотореї, які відвідають ломбардні відділення 9 листопада для сплати відсотків, чекає приємний сюрприз:

  • якщо Ви виграли знижку 5%, 10% або 15% — знижка автоматично буде збільшена до 22%!
  • Знижка 100%* залишається без зміни.

Детальну інформацію про отримання знижок Ви можете дізнатися в нашому спеціальному розділі, присвяченому діючим акціям.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.