Переїзд відділення в Івано-Франківську!

Переїзд відділення в Івано-Франківську!

З 1 грудня 2014р. відділення за адресою вул. Хоткевича, 65, переїжджає на:

вул. Василя Стуса, 17-А.

Тепер отримати якісний сервіс і необхідний кредит, під заставу столового срібла, ювелірних виробів, діамантів, виробів з платини, мобільних телефонів та іншої техніки, Ви зможете у зручний для Вас час, так як відділення працює в цілодобовому режимі

Більш детальну інформацію щодо умов кредитування та з інших питань, можна отримати за адресою: вул. В.Стуса, 17-А, або за номерами телефонів: (050) 463-16-83, (0342) 75-60-13.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».