Переїзд відділення в Івано-Франківську!

Переїзд відділення в Івано-Франківську!

З 1 грудня 2014р. відділення за адресою вул. Хоткевича, 65, переїжджає на:

вул. Василя Стуса, 17-А.

Тепер отримати якісний сервіс і необхідний кредит, під заставу столового срібла, ювелірних виробів, діамантів, виробів з платини, мобільних телефонів та іншої техніки, Ви зможете у зручний для Вас час, так як відділення працює в цілодобовому режимі

Більш детальну інформацію щодо умов кредитування та з інших питань, можна отримати за адресою: вул. В.Стуса, 17-А, або за номерами телефонів: (050) 463-16-83, (0342) 75-60-13.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.