Книга відгуків

Книга відгуків

Online книга відгуків і пропозицій

Шановні відвідувачі сайту і клієнти компанії «Скарбниця»!

Поспішаємо повідомити, що книга відгуків і пропозицій, яка деякий час не працювала, повністю налагоджена. Ми із задоволенням чекаємо Ваших пропозицій, відгуків, коментарів про роботу відділень ломбарду «Скарбниця». Нам цінна думка кожного нашого клієнта.

Кожне повідомлення обов'язково буде прийнято до уваги і розглянуто нашими менеджерами.

Залишити відгук

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.