У Києві на Оболоні відкрито нове відділення

У Києві на Оболоні відкрито нове відділення

Нове відділення «Скарбниця» на Оболоні

Мережа ломбардів «Скарбниця» продовжує розширюватися, піклуючись про максимальної доступності відділень для клієнтів.

27.02.2015 року відкрилося нове цілодобове відділення «Скарбниці» в Оболонському районі.

Сучасне обладнання, комфортна обстановка, безпека, компетентні співробітники, швидка оцінка предметів застави, вигідні умови кредитування — стандарт обслуговування наших клієнтів в будь-якому відділенні країни.

У відділенні, що відкрилося по вулиці Мате Залки, передбачені широкі можливості отримання кредиту: предметом застави можуть бути як дорогоцінні метали та діаманти, так і велика й дрібна побутова техніка та електроніка.

Ми будемо раді бачити вас в новому відділенні за адресою: м. Київ, вул. Мате Залки, 1/12, телефони: (044)419-33-77; (050)463-23-15.

Оцініть наші переваги!

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.