У Києві на Оболоні відкрито нове відділення

У Києві на Оболоні відкрито нове відділення

Нове відділення «Скарбниця» на Оболоні

Мережа ломбардів «Скарбниця» продовжує розширюватися, піклуючись про максимальної доступності відділень для клієнтів.

27.02.2015 року відкрилося нове цілодобове відділення «Скарбниці» в Оболонському районі.

Сучасне обладнання, комфортна обстановка, безпека, компетентні співробітники, швидка оцінка предметів застави, вигідні умови кредитування — стандарт обслуговування наших клієнтів в будь-якому відділенні країни.

У відділенні, що відкрилося по вулиці Мате Залки, передбачені широкі можливості отримання кредиту: предметом застави можуть бути як дорогоцінні метали та діаманти, так і велика й дрібна побутова техніка та електроніка.

Ми будемо раді бачити вас в новому відділенні за адресою: м. Київ, вул. Мате Залки, 1/12, телефони: (044)419-33-77; (050)463-23-15.

Оцініть наші переваги!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».