Відновлення договору

Відновлення договору

Втратили договір? Не біда!

Шановні клієнти!

Раніше, при втраті договору, відновити його можна було в Києві за адресою вул. Тельмана, 4, а в інших містах України необхідно було чекати договір поштою, що займало не один день.

Тепер, для Вашої зручності, ми зробили можливість відновлення дублікатів договорів безпосередньо на ломбардному відділенні, де він був оформлений.

Ми постійно працюємо над поліпшенням якості обслуговування, та робимо все можливе, щоб Ваш візит до нас був максимально комфортним.

Для відновлення договору Вам необхідно особисто звернутися у відділення, де він був оформлений, з документом, що засвідчує Вашу особу, і наші експерти відновлять його протягом 20 хвилин.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».