Відновлення договору

Відновлення договору

Втратили договір? Не біда!

Шановні клієнти!

Раніше, при втраті договору, відновити його можна було в Києві за адресою вул. Тельмана, 4, а в інших містах України необхідно було чекати договір поштою, що займало не один день.

Тепер, для Вашої зручності, ми зробили можливість відновлення дублікатів договорів безпосередньо на ломбардному відділенні, де він був оформлений.

Ми постійно працюємо над поліпшенням якості обслуговування, та робимо все можливе, щоб Ваш візит до нас був максимально комфортним.

Для відновлення договору Вам необхідно особисто звернутися у відділення, де він був оформлений, з документом, що засвідчує Вашу особу, і наші експерти відновлять його протягом 20 хвилин.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.