Відкриття промломбарду в Харкові

Відкриття промломбарду в Харкові

Перший промломбард у Харкові

Компанія «Скарбниця» продовжує динамічно розвиватися. Промислові ломбарди вже працюють у Києві, Хмельницькому, Кривому Розі, — тепер ми відзначаємо появу першого відділення в Харкові.

Тепер харків'яни можуть отримати необхідний кредит під заставу великогабаритної техніки, будівельних інструментів, спорядження для туризму та відпочинку, і ще багато чого іншого.

І, звичайно ж, традиційно для «Скарбниці», в промломбарді приймається золото, платина й столове срібло.

Зі «Скарбницею» отримати гроші стає дійсно простіше!

Адреса нового відділення: м Харків, вул. Наріманова, 1А, телефони: (057)757-21-60; (050)463-44-74; (050)463-43-77 (кредити під заставу юв. виробів).

Режим роботи ломбардного відділення: пн-нд, цілодобово.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».