Акція для всіх нових клієнтів, а також для клієнтів з «синьою» картою!

Акція для всіх нових клієнтів, а також для клієнтів з «синьою» картою!

Акція для нових клієнтів!

З 02.04.2010г. по 30.06.2010р. візьміть кредит у ломбардному відділенні за адресою м.Київ, вул. Саксаганського, 127 і гарантовано отримаєте «срібну» карту клієнта, яка забезпечить Вам кращі умови кредитування!

Ваша «срібна» карта буде активована при наступній активній операції (викуп предмета застави або пролонгація терміну кредиту).

Увага! Акція поширюється тільки на нових клієнтів, а також на клієнтів, у яких вже є «синя» карта. На кредити терміном до 1 дня умови акції не поширюються.

Детальніше Ви можете прочитати в розділі "Акції"

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».