Акція для всіх нових клієнтів, а також для клієнтів з «синьою» картою!

Акція для всіх нових клієнтів, а також для клієнтів з «синьою» картою!

Акція для нових клієнтів!

З 02.04.2010г. по 30.06.2010р. візьміть кредит у ломбардному відділенні за адресою м.Київ, вул. Саксаганського, 127 і гарантовано отримаєте «срібну» карту клієнта, яка забезпечить Вам кращі умови кредитування!

Ваша «срібна» карта буде активована при наступній активній операції (викуп предмета застави або пролонгація терміну кредиту).

Увага! Акція поширюється тільки на нових клієнтів, а також на клієнтів, у яких вже є «синя» карта. На кредити терміном до 1 дня умови акції не поширюються.

Детальніше Ви можете прочитати в розділі "Акції"

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.