Акція «Нарешті літо!»

Акція «Нарешті літо!»

Літо прийшло - скидки принесло

Шановні клієнти, з радістю повідомляємо Вам, що феноменальні знижки на відсотки по кредиту повертаються до Вас влітку!

З 1 червня 2015 до 31 серпня 2015 компанія «Скарбниця» проводить акцію «Нарешті літо.

Отримати кредит під заставу виробів із золота, столового срібла, діамантів та ювелірного срібла* можна на наступних умовах:

  • на строк 7 днів, клієнт отримує знижку на сплату процентів в строк по договору у розмірі 10% (лише перша повна перезастава або викуп предмету застави);
  • на строк 14 днів, клієнт отримує знижку на сплату процентів в строк по договору у розмірі 15% (лише перша повна перезастава або викуп предмету застави).

При здійсненні другої та наступної повної сплати відсотків за існуючим договором:

  • на строк 7 днів в строк по договору, клієнт отримує знижку 5%;
  • на строк 14 днів в строк по договору, клієнт отримує знижку 7%.

* ювелірне срібле приймають у відділеннях за адр.: Київ, вул.Щербакова,45 та б-р Др.Народів,25.
 Деталі дізнавайтесь у оцінювачів-експертів на відділеннях та за тел. 0800500555 (дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів на території України).

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».