Переміщення ломбарду техніки на вул. Вишгородська 56/2

Переміщення ломбарду техніки на вул. Вишгородська 56/2

Інформація про переїзд ломбарду на вул. Вишгородська, 56/2

Ломбард техніки за адресою вул. Вишгородська, 56/2 переїхав у нове, більш просторе приміщення за тією ж адресою.

Тепер наші клієнти можуть отримати якісний сервіс, швидкий кредит під заставу мобільних телефонів, аудіо, відео, фото та побутової техніки, офісної техніки, будівельних інструментів туристичного і рибальського спорядження та багато чого іншого у новому, більш просторому приміщенні.

Завітати до відділення Ви зможете у зручний для Вас час, оскільки відділення працює цілодобово.

Більш детальну інформацію щодо умов кредитування можна отримати за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 56/2 або за номерами телефонів: (044) 430-66-11, (050) 463-84-79.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.