Переміщення ломбарду техніки на вул. Вишгородська 56/2

Переміщення ломбарду техніки на вул. Вишгородська 56/2

Інформація про переїзд ломбарду на вул. Вишгородська, 56/2

Ломбард техніки за адресою вул. Вишгородська, 56/2 переїхав у нове, більш просторе приміщення за тією ж адресою.

Тепер наші клієнти можуть отримати якісний сервіс, швидкий кредит під заставу мобільних телефонів, аудіо, відео, фото та побутової техніки, офісної техніки, будівельних інструментів туристичного і рибальського спорядження та багато чого іншого у новому, більш просторому приміщенні.

Завітати до відділення Ви зможете у зручний для Вас час, оскільки відділення працює цілодобово.

Більш детальну інформацію щодо умов кредитування можна отримати за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 56/2 або за номерами телефонів: (044) 430-66-11, (050) 463-84-79.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».