Відкрито друге відділення в місті Стрий!

Відкрито друге відділення в місті Стрий!

23 червня у м.Стрий  ми відкрили друге відділення ломбарду «Скарбниця».

Нове відділення знаходиться на вул. Коссака, 1/2. Ми Вас чекаємо щодня з 08:00 ранку до 22:00 вечора. 

Оцінювачі-експерти з радістю нададуть всю інформацію щодо умов кредитування, акційних заходів, що проходять, та допоможуть Вам отримати кредит під заставу ювелірних виробів і техніки.

Всю потрібну Вам інформацію, щодо отримання швидкого кредиту під заставу ювелірних виробів та техніки, Ви можете дізнатися за номерами: (03245) 7-06-28; (050) 463-22-01 або відвідавши ломбард.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.