Відкрито друге відділення в місті Стрий!

Відкрито друге відділення в місті Стрий!

23 червня у м.Стрий  ми відкрили друге відділення ломбарду «Скарбниця».

Нове відділення знаходиться на вул. Коссака, 1/2. Ми Вас чекаємо щодня з 08:00 ранку до 22:00 вечора. 

Оцінювачі-експерти з радістю нададуть всю інформацію щодо умов кредитування, акційних заходів, що проходять, та допоможуть Вам отримати кредит під заставу ювелірних виробів і техніки.

Всю потрібну Вам інформацію, щодо отримання швидкого кредиту під заставу ювелірних виробів та техніки, Ви можете дізнатися за номерами: (03245) 7-06-28; (050) 463-22-01 або відвідавши ломбард.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».