У Рівному відкрито нове відділення Техломбарду

У Рівному відкрито нове відділення Техломбарду

23 червня у м. Рівне відкрито нове відділення, що спеціалізується на прийомі техніки.

У новому великому відділенні ви можете оформити кредит як під заставу дрібної техніки, так і великогабаритної.

Відділення знаходиться на вул. Соборна, 63.

Ми відкриті для Вас цілодобово, 7 днів на тиждень.

Всю потрібну Вам інформацію щодо отримання швидкого кредиту під заставу техніки Ви можете отримати за номерами: (0362)63-39-12, (050) 463-42-21 або відвідавши ломбард.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.